Formularz wyceny

strony internetowej

Wypełnij poniższy brief, abymy mogli przygotować najlepszą ofertę
stworzenia strony WWW dla Twojej firmy.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Quanmedia Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Żwirki 17, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS pod numerem 0000539599, NIP 7272794495, REGON 360250028, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Polityka Prywatności”.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij

Wycena strony internetowej

Strona internetowa w dzisiejszych czasach, w których dominuje internet, pozwala znacząco wpłynąć na pozyskanie potencjalnych klientów. Pierwszym miejscem, które odwiedza użytkownik poszukujący dowolnego produktu jest sieć Internet. Prawidłowo zaprojektowana strona internetowa, pozwoli pozyskać nowych klientów, których do dokonania inwestycji zmotywuje właśnie elegancka strona internetowa.

 

W biznesie bardzo ważne znaczenie ma kreowanie wizerunku specjalistycznej firmy, wzbudzającej zaufanie wśród potencjalnych klientów. Można go uzyskać przy pomocy umiejętnie zaprojektowanej strony internetowej, stanowiącej najważniejszą wizytówkę w internecie. Pozytywny wizerunek, a co za tym idzie zaufanie potencjalnego klienta, które jest bardzo ważne i kluczowe dla współpracy pomiędzy klientem a firmą, można uzyskać właśnie za pomocą profesjonalnej strony WWW, która stanowi wizytówkę i zachęcająco zaprezentuje oferowane przez firmę dobra i usługi. Strona WWW wspiera także budowanie marki, która będzie lepiej postrzegana w oczach nowych odbiorców.

Wycena strony internetowej

Wycena strony internetowej Łódź - Agencja interaktywna Quanmedia

Łatwe użytkowanie strony WWW na różnych urządzeniach, szczególnie na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych jest bardzo ważna, ponieważ to dzięki nim odbywa się większość ruchu w internecie. Projektując stronę internetową nie można pominąć tego bardzo ważnego aspektu projektowania strony internetowej, jakim jest ustandaryzowanie strony internetowej w kwestii responsywności. Dzięki niej strona internetowa dopasowuje się do każdego urządzenia, na jakim będzie wyświetlana, dając pewność prawidłowego wyświetlania niezależnie od rozmiaru urządzenia przy pomocy którego odwiedzamy stronę WWW. W przypadku wykonanych w technologii RWD stron internetowych bardzo ważna jest poręczność i łatwość obsługi interfejsu, pozwalająca na wygodne i błyskawiczne przemieszczanie się po stronie internetowej i jej najważniejszych podstronach, a także dotarcie w najkrótszym możliwym czasie do najważniejszych danych jak na przykład dane kontaktowe lub przedstawienie oferty.

Koszt tworzenia stron internetowych zależy od nakładu pracy i oczekiwanego efektu końcowego. Możemy zaoferować kilka predefiniowanych pakietów stron WWW dla podstawowych grup docelowych jak również indywidualną wycenę strony WWW, jak i również szablonowy wariant przeznaczony dla najniższych budżetów. Każdy znajdzie u nas rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i do swojego budżetu.

Profesjonalnie wykonana strona WWW powinna cechować się przemyślanym designem, prostą nawigacją do kluczowych lokalizacji na stronie, prawidłowym wyeksponowaniem tekstów oraz przejrzystą kompozycją. Nieprawidłowo stworzona strona internetowa, na której znajduje się “ściana tekstu” lub podstawowe nieprawidłowości w projekcie interfejsu podświadomie negatywnie wpływają na odbiór strony internetowej. Minimalizuje to szanse na skuteczne zainteresowanie potencjalnego klienta,a także ewentualną sprzedaż oferty.
Bardzo ważna jest również łatwość użytkowania strony internetowej, wszystkie podstrony oraz teksty i obrazki powinny być prawidłowo rozmieszczone, żeby odwiedzający szybko odnalazł to, czego szuka i nie ”zgubił” się na stronie WWW.

Wycena strony internetowej

Wycena stron - profesjonalne strony internetowe Łódź

Do tworzenia stron internetowych używamy autorskiego systemu zarządzania treściami na stronie WWW CMS, który umożliwia samodzielną modyfikację treści podstron na stronie WWW. Dzięki temu właściciel strony internetowej jest w stanie samodzielnie, bez pomocy programisty modyfikować kluczowe elementy na swojej stronie internetowej, jak np. kontakt, opis firmy, zdjęcia czy przedstawiana na stronie WWW oferta. Daje to również praktycznie nielimitowane możliwości rozbudowy strony WWW dzięki dodawaniu kolejnych podstron strony WWW, a także modyfikowanie zawartości istniejących podstron.

Nie ma nic gorszego niż nieprawidłowe funkcjonowanie strony internetowej, które niszczy długotrwale budowany wizerunek firmy i zmniejsza chęć zakupu u potencjalnego klienta, a co za tym idzie zmniejsza szanse na dokonanie sprzedaży towarów i usług prezentowanych na stronie internetowej. Przykładamy dużą wagę do prawidłowego funkcjonowania stron, z tego powodu dajemy gwarancję prawidłowego funkcjonowania stworzonej przez nas strony WWW i wszystkie awarie usuwamy bezzwłocznie. Quanmedia to legalnie funkcjonująca, polska firma, agencja interaktywna oferująca tworzenie stron internetowych Łódź.

Poza projektowaniem stron WWW możemy również zaproponować szeroki zakres usług uzupełniających, związanych ze stroną WWW. Projektujemy atrakcyjną i unikalną identyfikację wizualną, przejrzyste i wpadające w oko logotypy oraz księgę znaku, która instruuje jak w przyszłości prawidłowo używać logotypu i wykorzystać w pełni jego potencjał. W komplecie do strony oferujemy także usługę pozycjonowania stron WWW. Dodatkową oferowaną przez nas metodą sprzedażową służącą do promowania stron internetowych jest kampania Google Adwords. Proponujemy także online marketing i marketing szeptany, które w połączeniu z profesjonalną stroną internetową poprawiają wizerunek firmy w sieci. Dodatkowym oferowanym przez nas działaniem marketingowym jest kręcenie filmów wizerunkowych, które przekonają użytkowników odwiedzających stronę internetową do zakupu przedstawionej na stronie oferty, jak również kreują pozytywny wizerunek firmy w internecie.

Wycena strony internetowej

Wycena strony WWW

Wycena stron internetowych jest zależna od nakładu pracy oraz oczekiwanego efektu końcowego. Oferujemy kilka predefiniowanych pakietów stron WWW przeznaczonych dla podstawowych typów firm, ale także indywidualną wycenę strony internetowej, a także gotowy, szablonowy wariant dla najniższych budżetów. Każdy znajdzie u nas wariant odpowiedni do swoich oczekiwań i do swojego budżetu.

Łatwa obsługa strony internetowej na różnych urządzeniach, szczególnie na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych jest bardzo ważna, ponieważ to z ich pomocą odbywa się lwia część ruchu w internecie. Projektując stronę WWW nie można pominąć tego bardzo ważnego aspektu projektowania strony internetowej, jakim jest ustandaryzowanie strony internetowej w kwestii responsywności. Dzięki temu strona WWW dopasowuje się do każdego urządzenia, na jakim będzie wyświetlana, dając pewność prawidłowego wyświetlania niezależnie od rozmiaru urządzenia przy pomocy którego odwiedzamy stronę WWW. W przypadku wykonanych w technologii RWD stron WWW bardzo ważna jest prostota i łatwość obsługi interfejsu, pozwalająca na łatwe i szybkie poruszanie się po stronie WWW i jej kluczowych częściach, a także dotarcie w najkrótszym możliwym czasie do najważniejszych informacji takich jak dane kontaktowe lub oferta.

Nie ma nic gorszego niż nieprawidłowe działanie strony internetowej, które wpływa negatywnie na wizerunek firmy oraz zmniejsza chęć zakupu u potencjalnego klienta, a co za tym idzie marnuje szanse na sprzedaż oferty prezentowanej na stronie internetowej. Przykładamy dużą wagę do tego co robimy, z tego powodu oferujemy gwarancję prawidłowego funkcjonowania stworzonej przez nas strony internetowej i wszelkie usterki usuwamy bezzwłocznie. Quanmedia to legalnie funkcjonująca, polska firma, agencja interaktywna tworząca strony internetowe Łódź.

Wycena strony internetowej

Wycena stron WWW Łódź

Podczas prowadzenia biznesu wyjątkowo ważne znaczenie ma kreowanie wizerunku profesjonalnej firmy, która wzbudza zaufanie odwiedzających stronę WWW. Można go uzyskać przy pomocy profesjonalnie wykonanej strony WWW, będącej najważniejszą wizytówką w internecie. Pozytywny wizerunek, a co się z tym wiąże docenienie kontrahenta, które jest bardzo znaczące i istotne dla zaufania między firmą a jej klientem, można uzyskać właśnie przy użyciu strony WWW, która stanie się wizytówką oraz zachęcająco przedstawi proponowane przez firmę dobra i usługi. Strona WWW pomaga również w budowaniu marki, która będzie bardziej atrakcyjna w oczach nowych klientów.

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa powinna cechować się przemyślanym designem, łatwą nawigacją do kluczowych lokalizacji na stronie, czytelnością treści oraz czytelną kompozycją. Nieatrakcyjnie stworzona strona internetowa ze “ścianą tekstu” oraz podstawowe błędy w projekcie interfejsu podświadomie negatywnie wpływają na odbiór takiej strony WWW. Zmniejsza to szanse na skuteczne pozyskanie klienta,a także ewentualną sprzedaż oferty.
Bardzo ważna jest również łatwość użytkowania strony WWW, wszystkie podstrony oraz treści powinny być prawidłowo rozłożone, żeby użytkownik szybko odnalazł to, czego szuka i nie “błądził” po stronie WWW.

Wycena strony internetowej
Wycena strony internetowej

Do tworzenia stron internetowych używamy autorskiego systemu zarządzania treściami na stronie internetowej, tak zwanego CMS, który pozwala samodzielnie zmieniać zawartości podstron na stronie WWW. Dzięki temu właściciel strony WWW jest w stanie samodzielnie, bez pomocy programisty zmieniać najważniejsze informacje na swojej stronie WWW,takie jak np. kontakt, opis firmy, zdjęcia lub przedstawiana na stronie oferta. Uzyskujemy w ten sposób praktycznie nielimitowane możliwości rozbudowy strony WWW poprzez tworzenie kolejnych podstron strony internetowej, jak i również modyfikowanie treści na istniejących podstron.

Strona WWW dzisiaj, gdy wszyscy korzystają już z Internetu, pozwala bardzo mocno wpłynąć na pozyskanie potencjalnych kontrahentów. Pierwszym miejscem, gdzie zagląda osoba poszukująca dowolnej usługi jest Internet. Prawidłowo wykonana strona internetowa, pomaga pozyskać potencjalnych usługobiorców, których do dokonania inwestycji zmotywuje  nowoczesna strona WWW.

Poza projektowaniem stron internetowych oferujemy także szeroki wachlarz usług dodatkowych, związanych ze stroną WWW. Projektujemy unikalną identyfikację wizualną, czytelne i wpadające w oko logotypy wraz z księgą znaku, która pomaga w przyszłości prawidłowo używać logotypu i wykorzystywać w pełni jego potencjał. W komplecie do strony oferujemy również usługę pozycjonowania stron internetowych. Dodatkową oferowaną przez nas metodą sprzedażową wykorzystywaną do reklamowania stron WWW jest kampania Google Adwords. Proponujemy także online marketing i marketing szeptany, które w połączeniu z profesjonalną stroną internetową kształtują wizerunek firmy w sieci. Dodatkowym oferowanym przez nas działaniem marketingowym jest kręcenie filmów reklamowych, które zachęcą potencjalnych klientów odwiedzających stronę WWW do zakupu przedstawionej na stronie oferty, a także budują pozytywny wizerunek firmy w internecie.

Wycena strony internetowej
Wycena strony internetowej

Produkt dodany do koszyka

Przejdź do koszyka Kontynuuj zakupy
quanmedia